ВИДЕО: Фејсбук го слави 10 роденден - еве како

По повод својот 10-ти роденден Facebook, реши да приреди изненадување за секој корисник.

Станува збор за персонализирано видео за секој корисник во кој се прикажани фотографии, статуси и настани.

Видеата содржат податоци за тоа кои ваши фотографии и статуси добиле најмногу лајкови, потоа кога сте станале дел од Facebook, фотографиите што сте ги споделиле, како и настаните.

04.02.2014 - 15:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега