ВИДЕО: Погледнете го најновиот спот на Тоше - последниот во кој се појавува

Фондацијата Тоше Проески неодамна ја промовираше книгата „Ова не е крај“ која опфаќа сегменти од животот на македонската музичка легенда, а по повод неговиот роденден беше промовиран и спот за песната „Жао ми е“.

28.01.2014 - 20:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега