Аеродромци утре без струја

Без напојување со електрична енергија утре ќе остане дел од населбата Аеродром.

Од 9 до 12 часот утре без електрична енергија ќе останат корисниците од улиците „Венијамин Манчуковски“, „Петар Ацев“ и „Атанас Митрев“.

10.01.2014 - 14:32
Фото: 
либертас

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега