ФОТО: Прекрасно - погледнете како изгледаше скопскиот новогодишен огномет од Кале

02.01.2014 - 00:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега