ВИДЕО: Вака напалените полицајци претресуваат на аеродром

Комичарот Тимоти ДеЛаГето, на својот Јутјуб канал објави видео во кое ги исмејува рутинските безбедносни проверки кои ги вршат службите на аеродромите. Среќа што во поново време, жените ги претресуваат само полицајцки.

01.01.2014 - 21:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега