ВИДЕО: Разочарувачки огномет за дочекот на 2014 во Нов Зеланд

Огнометот со кој се прослави доаѓањето на новата година во Нов Зеланд наиде на остри критики. Траеше само една минута, а граѓаните го оценија како разочарувачки.

31.12.2013 - 14:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега