ВИДЕО: „Ангел“ приреди божиќно изненадување на бездомниците

Еден човек за Божиќ  израдува група бездоници со подароци. Иако тој направи хумано дело сепак  со помош на свој другар изрежира скриена камера. Неговиот другар им делеше оброк и подароци на бездомниците, при што дознаваше како се викаат и од каде се.

Во меѓувреме доаѓа „ангелот“, а другарот се прави дека не го гледа.

Погледнете како овој „ангел“ ги израдува бездомниците...

27.12.2013 - 12:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега