Прочитајте ја СМС пораката со која Јани Макрадули и се заканил на уредничката на Утрински весник

 

Посттот на Facebook на Јани Макрадули следи откако уредничката на Утрински весник во последната колумна обелодени дека пратеникот на СДСМ и се заканувал и и вршел притисоци во работата.

22.12.2013 - 14:11

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега