ФОТО: Тешка сообраќајка во скопски Аеродром - тројца во болница

 

Три лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа која вечерва се случила во скопски Аеродром, јавува Телеграф. Како што пишува порталот, повредените со возило на Итната медицинска помош веднаш била префрлени во болница

Сообраќајната несреќа се случила на булеварот Јане Сандански кај Три Бисери и во неа учествувале три патнички моторни возила, „пежо“ со кумановски регистарски таблички и две возила „голф“ со скопски регистарски таблички

12.12.2013 - 23:28
Фото: 
Телеграф

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега