ВИДЕО: Е ова е мајка!

 

Погледнете го видеото кое стана вистински хит на Интернет - мајката мачка со малото маче меѓу забите го изодува „потешкиот пат" до дома.

06.12.2013 - 11:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега