ВИДЕО: Секоја чест - болното девојче повторно ги расплака судиите на Икс Фактор

 

Натпреварувачка на  американско музичко шоу Икс Фактор ги расплака сите.

Емотивно го гледаа настапот на 13 годишната ултра талентирана Рајан Пејџ. Таа ја испеа анплагд верзија на песната „Glass“ од „Thompson Square“.

Ова девојче покажа дека здравствените проблеми не и се пречка да успее  во тоа што го сака. Секоја чест за ова девојче.

06.12.2013 - 10:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега