ВИДЕО: „Ти си жиголо?" - Хрватица на радио дозна дека момчето ја изневерува

 

Во емисијата "Цвеќара" на хрватско радио, девојка на многу невкусен начин дозна дека момчето ја изневерува. Хрватицата Сандра сакаше екипата да го провери нејзиното момче, а на крајот дозна дека е е жиголо.

Послушајте...

05.12.2013 - 11:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега