ВИДЕО: Проститутки се степаа во центарот на Белград

Две проститутки се степа сред Белград. Тие се степале за  муштерии. Како што пишува српски „Ало“ овие девојки претходно и биле познати на полицијата како работнички на настариот и најлесниот занает на светот. Погледнете...

02.12.2013 - 12:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега