ВИДЕО: "Додека смртта не не раздели" - ова е најбизарната свадбена торта

Некои парови сакаат нивните свадбени прослави да бидат навистина посебни, па се одлучуваат за необични креации, невестински фустани, па и за торти, но ова е дефинитивно и најхрабриот и најбизарниот потег за невестинска торта.

Тексашките младенци, Дејви и Натали Сајдсерф ја подигнале свадбената торта на едно повисоко ниво. Тие имале крвава торта со две отсечени глави.

Погледнете...

08.11.2013 - 16:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега