ФОТО: Требало да го уапси а таа се заљубила во него - полицајка ја загуби работата поради дилер на дрога

Џесика Џевер Џакуз од Аризона која работи како полициски службеник, верувале или не се заљубила во дилер на дрога, по што останала и без работното место.

Како што пренесуваат светските медиуми, полицајката во јуни започнала истрага за еден дилер на дрога кој полицијата го бркала долго време, а таа била ангажирана поради своето искуство со цел да биде решен случајот. Сепак, се случило нешто неочекувано кога оваа девојка откако се сретнала со дилерот, се заљубила во него. Двајцата започнале врска, а откако полицијата дознала, девојката била отстранета од работното место.

Дилерот против кој се води истрагата на полицијата и покажал иексплицитни снимка на кои се гледа како навистина има секс со полицајката, иако таа на почетокот негирала.

 

08.11.2013 - 15:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега