Кумановчанка починала од струен удар додека се туширала

 

Кумановчанка починала од струен удар во сопствениот дом. Како што пренесува полицијата, Се работи за 38-годишната М.Б. која починала како последица од струен удар додека се туширала во бањата.

Телото на починатата е предадено на семејството.

08.11.2013 - 10:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега