Џоли сака да биде доминантна а Ријана покорна - еве каков секс сакаат познатите

Славните ѕвезди си ја отворија душата и признаа каков секс сакаат и какви се во кревет.

Дивата Анџелина Џоли призна дека сака да доминира во постелата, бидејќи според нејзините зборови така се чуствува сигурно. За големо изненадување, пејачката од Барбадос, Ријана, признава дека таа сака да биде покорна во кревет и дека обожува врзување. Според неа најдобра предигра се разголените фотки.

Исто така и познатата Зое Салдана вели дека  ја обожава мисионерската поза и важно и е сексот да биде страствен.

29.10.2013 - 08:27

најчитано сега