ФОТО: Плејбој зајачицата го облекла најмалото бикини некогаш, кое речиси ништо не покрива

Плејбој зајачицата Касандра, го прославила 34-от роденден во веројатно најмалото бикини кое некогаш ќе го видите.

Манекенката, позната како CJ Sparxx, денот го поминала во минијатурно бикини кое изгледа како секој момент да ќе падне. Три парчиња ткаенина се држеле на проѕирни линии и го покривале само она основното, а СЈ самоуверено позирала и ги распаметила пријателите на социјалните мрежи.

„Нѝ требаат повеќе аутфити како овој“, „Ова е најдобрата работа која сум ја видел денеска, оваа недела, месец, година и во животот“, „Ми го разубави денот“, биле само некои од коментарите на ова ризично бикини.

 
 
 
View this post on Instagram

Celebrated my 34th birthday in style at @thesapphirepool with friends. Hands down the best birthday EVER! I’ll definitely be back!!! 

A post shared by CJ SPARXX (@cjsparxx) on Aug 17, 2019 at 8:35pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 17:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега