ФОТО: Деми Роуз со жешки пози на „Денот на вљубените“

Британската старлета Деми Роуз објави жешки фотографии , за да го одбележи најтоплиот ден во годината.

За денот на вљубените Деми објави неколку фотографии облечена во црвен латекс костим и ги почести своите 5 милиони фанови.

Иако е многу млада , Деми е една од најпосакуваните девојки на Инстаграм .

 
 
 
View this post on Instagram

Stay up off my Instagram, pure temptation @dannydesantos

A post shared by Demi (@demirose) on Feb 14, 2020 at 1:11pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

Not your Valentine @dannydesantos

A post shared by Demi (@demirose) on Feb 14, 2020 at 10:56am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега