Одела во католичко училиште, а денес ја нарекуваат „кралица на облините“- не е за оние со слабо срце

Манекенката и американската „кралица на облините“ и Инстаграм инфлуесерка Ебигејл Речфорд пред неколку дена го прослави 28-от роденден.

На својот интсгарм профил има 9 милиони луѓе кои ја следат и секојдневно споделува разголени фотографии со нив.

Родена е во Пелсилванија каде има одено во католичко училиште, а со манекенство почнала да се бави од 21 година.

Во 2014 година се одселила во Лос Анџелес за да се оствари како манекенка и актерка.

 
 
 
View this post on Instagram

Clearly i’m the only artwork you need in your house @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by (@abigailratchford) on Dec 26, 2019 at 6:21pm PST

Обично споделува фотографии од долна облека или костими за капење со различни бои. Таа го сака своето тело и гордо го покажува тоа.

 
 
 
View this post on Instagram

1, 2 or 3?! @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by (@abigailratchford) on Jan 25, 2020 at 5:32pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2020 - 13:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега