Хрватската старлета го запали Инстаграм: Јас сум оган што не можете да го изгаснете (ВИДЕО)

 

Хрватската старлета Кристина Мандарина објави провокативно видео на социјалната мрежа Инстаграм, а мажите ги остави без здив.

-Јас сум оган што не можете да го изгаснете, напиша таа на видеото досега го прегледале 40.000 луѓе.

Откако стана популарна, атрактивната продавачка на мандарини собра над 70.000 фанови на оваа социјална мрежа. Па наместо од мандарини, сега заработува од реклами на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2020 - 22:56
 
 
 
View this post on Instagram

I'm a fire you can't shut it down ...

A post shared by  KRISTINA PENAVA  (@kristina_mandarina___) on Feb 7, 2020 at 1:09pm PST

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега