Ванда Икарди не престанува да провоцира: Позираше во чипкани гаќички и топлес (ФОТО)

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери, Ванда Икарди постојано е во центарот на вниманието поради нејзиниот провокативен изглед.

Имено на својот инстаграм профил таа постојано објавувапровокативни фотографии, па така и овојпат таа објави фотка во чипкани гаќички и топлес.

 
 
 
View this post on Instagram

La bellezza può essere pericolosa, ma l’intelligenza è letale .. Notte

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 6, 2020 at 1:13pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.02.2020 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега