Згодна мајка на две деца остава без здив: Од нејзините облини мажите паѓаат во транс (ФОТО)

Тами Хембров, мајка на две деца и фитнес инструктор нво Австралија, е вистинска ѕвезда на Инстаграм, а со нејзината последна објава привлече големо внимание од машката публика.

Имено таа позира во провокативен костим за капење, а во преден план е нејзиниот задник, а се чини како да е целосно гола.

 

 
 
 
View this post on Instagram

FOR THE SUN LOVERS @theminimaleanimale splendor suit in my new colour ‘Euphoria’ dropping next week !

A post shared by ⠀Tammy (@tammyhembrow) on Oct 28, 2019 at 1:52pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 09:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега