ВИДЕО: Жешка инструкторка по тверкање докажува дека е експерт во оваа дисциплина

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели.

Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.  

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Peach peach asss #backstage #shooting Song: #Peach by @pardi

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on Sep 30, 2019 at 10:54am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Take your time, Set the mood rightSong: “Won’t Be Late” by @swaelee #WontBeLate #SwaeLee

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on Sep 17, 2019 at 11:59am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Which shorts you like more? 1 or 2

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on Oct 13, 2019 at 11:26am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.10.2019 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега