Станија отиде чекор предалеку: Се соблече па легна во песокот, а градите ги покри со неколку прамени мокра коса

 

Познатата старлета Станија се чини дека отиде чекор предалеку.
 
Неколку часа пред да влезе во реалити шоуто „Задруга“ таа на Инстаграм објави фотографија на која е топлес и многумина остави без зборови.
Имено ледна во песокот, а градите ги покри со неколку прамени мокра коса.
 
- Не го изговарајте моето име, освен во случај ако се молите за мене- порачала таа.
 
 
 
View this post on Instagram

Keep my name out of your mouth unless you are praying for me. Photo by @denisastefan_

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on Sep 6, 2019 at 7:17am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 13:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега