Напиток го забрзува метаболизмот, зајакнува имунитетот и ја прави кожата сјајна

Пролетен зелен чај кој го зајакнува имунитетот, а можете да го конзумрате во било кој период од денот, ќе ви даде сила, сјајна кожа и подобрување на метаболизмот.

Подготовка:

3 листа кељ

1 јаболка

1 лимон

1/2 краставица

Измешајте ги сите состојкии испијте додека е свеж.Сокот може да го разредите со вода, по желба.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.06.2019 - 23:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега