Падна Инстаграм - корисниците ширум светот во паника

Познатата социјална мрежа Инстаграм утрово престана да работи, па корисниците не можат да се вклучат на своите профили, ниту да гледаат фотографии.

Инстаграм веќе еднен час не работи на глобално ниво, а причината засега не е соопштена од компанијата.

 

 

 

03.10.2018 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега