ВИДЕО: Меша со задникот како тинејџер

Популарната српска пејачка Неда Украден влезе во седмата деценија од животот а сеуште успева да ги изненади голем број на нејзини обожаватели со својот сексапилен изглед, за кој и завидуваат голем број на тинејџерки. 

Неодамна во хрватскиот музички шоу програм покажа како умее да меша со помош на професионална кореографија.

Овој вид мешање во моментов е најпопуларниот вид мешање со задникот, а го прослави Мајли Сајрус во своите провокативни настапи.

16.09.2013 - 10:03

најчитано сега