ВИДЕО: Реал победи но Борусија е финалист - погледнете ги головите

Реал Мадрид ја победи Борусија Дортмунд со 2:0 но тоа не беше доволно за да се надмостеи негативата од 4:1 одпрвиот меч. Еве ги головите

 


најчитано сега