Уапсен актерот Кили

Полицијата утринава го уапсила актерот Кили Поп Христов Кили заедно со неговиот брат, поради нелегално поседување на дрога. 

Според неофицијалните информации на Пресс24, актерот бил фатен со поголемо количество на наркотични средства. 

Сеуште нема никакви официјални информации од полицијата. Детали се очекуваат за подоцна.

06.09.2013 - 10:43
Фото: 
кајгана

најчитано сега