ФОТО: Погледнете како изгледала Станија во тинејџерските години

Познатата српска старлета на својот профил на Твитер закачи фотографија сликана на 14 годишна возраст. Станија на фотографијата позира во костим за капење со опрема за нуркање. За фотографијата напишала „Јас во 7 одделение“. Не се сменила многу од тогаш. Што велите?

најчитано сега