Чудна временска за овој месец: Што ќе биде со времето?

Сонце и повисоки температури кои се чудни за овој период од годината, па потоа снег. Во јануари видовме и сонце и снег, а месецов не очекува промена на температурите. Еве што ќе се случува во февруари кој годинава има 29 дена.

 
 
05.02.2016 - 09:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега