Цеца: Цела се тресам - ова е врвот на мојата кариера!

Познатата српска дива Светлана Цеца Ражнатовиќ која вчера ја преполни салата во Ушќе по настапот врвот на својата кариера со кој сруши рекорди го прослави заедно со своите деца.

По концертот на журката на Цеца се забавуваа големи српски имиња од водите на музиката.

Таа изјави дека е пресреќна и дека ова е навистина врвот на нејзината досегашна кариера.

најчитано сега