ВИДЕО: За 30 секунди украдоа 900.000 долари

Полицијата во Атланта трага по група крадци кои за само 30 секунди украле часовници вредни повеќе од 900.000 долари.

Грабежот се случил во златара во еден шопинг центар.

На видеото се гледаат пет разбојници кои за само пола минута направија штета поголема од 900.000 долари.

најчитано сега