ВИДЕО: Ава знае како да биде во центарот на вниманието - овојпат упати порака на мајката на Жељко

Старлетата Ава Карабатиќ секогаш знае да ја како да остане во центарот на вниманието, па така и овојпат се одлучи преку порака да и каже на мајката на Жељко колку го сака нејзиниот син, пренесува српски Свет. 

Погледнете го видеово...

најчитано сега