ВИДЕО: Секоја вечер нова девојка - Бездомник го живее сонот

Џо неодамна заврши на улица, мајка му го исфрлила од домот затоа што му пронашла дрога. Меѓутоа, иако спие на асфалтот, Џо има многу гламурозна тајна.
 
Кога ќе го видат легнат на плочникот, луѓето му велат дека минатата ноќ се напил и дека треба да оди дома. Никој од нив не претпоставува дека момчето нема покрив над глава и дека живее на улица
 
Џо користи многу добри шампони и дезодоранси и води грижа за својата хигиена. Тој секоја втора вечер ќарува по една девојка и преспива кај неа.
03.10.2014 - 20:13

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега