ВИДЕО: Бакнал 31 девојка за една вечер

Џејмс Хеселтајн стана интернет сензација откако ја употреби апликацијата "Snapchat" за да ги објави своите романтични освојувања. 

Студентот ја овековечил вечерта во Нотингем во која  успеа да се бакне со 31 девојка, па дури и со едно момче.

Џорџ Милер, пријател на Џејмс откри дека тој сепак дома се вратил сам. 

 

 

26.09.2014 - 18:45

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега