ФОТО: Секси селфи на Парис Хилтон во костим за капење и високи чизми

- Секси селфи, напиша Парис Хилтон под фотографијата која има повеќе од 63.000 лајкови на Инстаграм.

 

 

 

 

26.09.2014 - 18:37

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега