ФОТО: Вереницата на Роналдо премина во русокоси

Прекрасната руска манекенка не престанува да докажува дека заслужено е една од најбараните модели во светот, а нејзиното најново издание дефинитивно покажува дека таа секако е секси.

 

Убавата Ирина Шајк или позната по врската со Роналдо на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се претстави како русокоса.

 

Дали Ирина навистина ја смени бојата на коса или станува збор за перика, не знаеме, но едно е сигурно, таа секогаш и секако изгледа фантастично.

 

 

- Русокосите подобро се забавуваат, напиша Ирина во описот на фотографијата.

26.09.2014 - 13:13

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега