ВИДЕО: Ова поспано детенце ќе ве насмее

Погледнете како ова бебенце се бореше со дремката. Ова видео ќе ве насмее.

 

26.09.2014 - 09:25


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега