Луда игра: Само 2% од луѓето можат да стигнат до 50-то ниво, дали сте вие меѓу нив?

Постојат многу игри кои ги играме секој ден, некои се графички совршени, а некои имаат добра приказна и не тераат да останеме подолго на своите компјутери, таблети или телефони.

Играта се вика "Боја" и за 60 секунди мора да ја пронајдете коцката со различна боја, секако бројот на коцки се зголемува со секој клик и станува потешко да ја пронајдете вистинската коцка.

Играта може да ја играте на следниов линк.

25.09.2014 - 19:28


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега