ФОТО: Добила забрана за танцување бидејќи е премногу секси

И ова се случи, танчерка обвинета дека е премногу секси и има забрана за танцување. Кристина Рианов е една од танчарките на шоуто „Strictly Come Dansing“. Но, 37 годишната Русинка се судри со необичен проблем. Ја обвинија дека е многу секси и оти повеќе нема да смее да танцува со зафатени мажи.

Продуцентите на BBC ја известија Кристина за нивната одлука, а таа воопшто не се побуни, вели извор од телевизијата.

22.09.2014 - 12:34


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега