ВИДЕО: Поради силниот дожд протече скопската Железничка станица - погледнете го овој „водопад“

Видеото е снимено пред една недела на скопската Железничка станица. КАко што пишува порталто Среќа, главниот град добива нова атракција, водопади.

11.09.2014 - 21:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега