ВИДЕО: Тест- како девојките реагираат на лускузините автомобили!?

Едно момче позајмило од својот пријател  бугати вејрон, кој вредие ден милион долари и одлучил да направи еден тест каде ќе види кои девојки се заинтересирани за него, а кои се заинтересирани за скапиот автомобил.

Погледнете како девојките реагираат на лускузините автомобил. 

29.08.2014 - 15:20
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега