Цеца не се поли со вода, но донираше - еве колку пари уплати

Балканаксата ѕвезда Цеца Ражнатовиќ конечно одговори на ледениот предизвик кои ја номинираа Јелена Карлеупа, Емина Јахоивќ и  Стеван Јоветиќ.

Таа донираше  1.000 евра за заболените од ALS, но не сакаше да се полие со студена вода.

28.08.2014 - 13:51
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега