По Грција и во Албанија почнаа да ги оштетуваат македонските возила

На граничниот премин „Ќафасан“ вчера лицето Н.Т. од Битола пријавил дека во местото Голем -Драч во Албанија некој му ги украл двете регистарски таблици од неговото возило „Nissan“.

Н.Т. го пријавил инцидентот во албанската полиција

 

28.08.2014 - 13:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега