ВИДЕО: Ова е најжешкиот леден предизвик

Убавците на „Плејбој“ го направија ледениот предизвик и тие го направија во навистина жешко издание.

Погледнете...

28.08.2014 - 11:39
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа