ФОТО: Јелена донираше крв наместо да се полева со ледена вода

Српската пејачка Јелена Карлеуша  наместо да се полие со кофа ладна вода, даруваше крв. Таа на социјалните мрежи објави фотографија накоја се гледа како донира крв.

 

 

28.08.2014 - 11:12
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега