ФОТО: Јелена Карлеуша со бујното деколте најавува жешко лето

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно објави провокативна фотографија на социјалните мрежи и повторно ги воодушеви нејзините фанови

04.07.2014 - 13:26
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега