ВИДЕО: Кинезите можат да облечат панталони без раце

 

Погледнете го видео кое стана хит на Интернет, благодарение на чудната вештина на овој млад Кинез.

01.07.2014 - 19:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега